Zabiegi: Peelingi Medyczne

PEELINGI MEDYCZNE

Peelingi medyczne (chemiczne) to zabiegi dermokosmetyczne mające na celu przyspieszoną, kontrolowaną przebudowę skóry. Unikalne formuły peelingów chemicznych pozwalają na działanie na różnych głębokościach, dając możliwość tworzenia zabiegów dedykowanych dla określonego typu skóry i aktualne dla każdego kwasu Mesoestetic.

W pure Esthetic korzystamy z peelingów Mesoestetic. Firma ta od samego początku angażowała się w opracowywanie i wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości, których rezultaty zostały udowodnione naukowo.

Wszystkie zakłady Mesoestetic, autoryzowane przez Hiszpańską Agencję Leków i Wyrobów Medycznych, są zgodne z europejskimi zasadami dobrych praktyk produkcyjnych (GMP). Firma posiada również certyfikaty systemów zarządzania jakością dla każdej z wykonywanych czynności: ISO 9001: 2015, ISO 22716: 2007 i ISO 13485: 2016.

Peelingi dostępne w Pure Esthetic:

Bardzo powierzchowne. Oddziaływanie w warstwie rogowej naskórka (odświeżenie skóry, dodanie blasku, usunięcie nadmiernej warstwy rogowej naskórka).

Powierzchowne. Oddziaływanie do głębokości warstwy podstawnej naskórka (normalizacja procesów rogowacenia, regulacja cyklu odnowy komórkowej. Złuszczanie podobne do tego po nadmiernej ekspozycji na słońce).

Peelingi średniogłębokie. Oddziaływanie w warstwie brodawkowatej skóry właściwej (wywołanie stanu zapalnego* do głębokości warstwy siateczkowej skóry właściwej, stymulacja rekonstrukcji włokien kolagenowych i elastynowych skóry właściwej).

Mesopeel Azelan

Kwas trójchlorooctowy (Mesopeel TCA SOFT 15%)

Zarezerwuj wizytę na booksy.com: