Zabiegi: Peelingi Medyczne

Zabieg na przebarwienia Melanostop (20% kwas azelainowy + 10% rezorcynol + 6% kwas fitowy + 3% kwas traneksamowy).

Działanie depigmentujące. Przebarwienia i fotostarzenie.
Peeling powirzchowny. Nie zalecany w okresie maj-sierpień.

Zalecana ilość zabiegów: Terapia łączona (tworzę indywidualny protokół, który zawiera różne rodzaje peelingów – mono i mieszanki oraz różne po mocy i głębokości działania – powierzchowne/średnie) z 6 zabiegów.

Wskazania: Korygowanie łagodnych lub umiarkowanych przebarwień: plamy posłoneczne i starcze, hiperpigmentacj pozapalna, piegi, fotostarzenie, uzupełnia i podtrzymuje rezultaty po zabiegach laserowych, zapobiega efektowi repigmentacji i może być stosowany na ciało.

Przeciwskazania: Ciąża lub karmienia piersią, Nadwrażliwość bądź uczulenia na którykolwiek składnik peelingu, Leczenia izotretinoina w postaci doustnej lub innymi retinoidami (przed upływem 6 miesięcy od ostatniej sesji), choroby autoimmunologiczne, zaburzenia przewlekłe i/lub choroba dermatologiczna, radioterapia, Bliznowce lub blizny przerostowe w wywiadzie, opryszczka na twarzy, otwarte lub częściowo otwarte rany, czynna postać trądziku z otwartymi ranami i zakażeniem, Pacjenci z niestabilnym profilem psychologicznym, obszary w których występuje mikropigmentacja.

Okres rekonwalescencji: Zaczerwienie obszarze zabiegowym – 24-48 godzin (zazwyczaj ustępuje po kilku godzinach). Złuszczanie skóry od 2-3 doby po zabiegu (od 3 do 14 dni łącznie). Zazwyczaj po 5 dniu od zabiegu skóra już się nie łuszczy.
Zalecenia przed/pozabiegowe: W ciągu trzech tygodni przed peelingiem nie wolno wykonywać żadnych innych peelingów profesjonalnych (dermoabrazja, mikrodermabrazja, peelingu ultradziękowe). W ciągu pięciu dni przed zabiegiem pacjent nie może stosować substancje o właściwościach ścierających lub drażniących; nie zaleca się farbowania, wybielania, depilacji ani golenia obszaru zabiegu. Wprzypadku mężczyzn zalecany okres wynosi co najmniej 24h. Unikać z korzystania solarium lub długotrwałej ekspozycji na słońce, korzystanie z basenu – 48h; depilacja woskiem, prądem elektrycznym lub fotodepilacja prze 15 dni. Odczekać tydzień po inplantacji wypełniaczy lub wykonania tatuażu (aktualne dla wszystkich peelingów)

Z czym można łączyć: Z peelingami Mesoestetic, z mezoterapią mikroigłową, mezoterapią igłową, radiofrekwencją mikroigłową, jonoforezą, elektroporacją.

Zarezerwuj wizytę na booksy.com:

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu! Wszystko przebiegło sprawnie!

Zadowolony Klient