O nas

Poznajmy się lepiej

Pure Esthetic to miejsce, w którym spotyka się pasja do piękna, medycyna i dużo pozytywnej energii. Nasze przewodnie motto, które jest mianownikiem naszej działalności, brzmi:

Poddaj się wielowymiarowemu pięknu, które tkwi w Tobie. Pozwól nam je wydobyć!

Dlaczego możemy cieszyć się uznaniem ze strony naszych Klientów? Bacznie śledzimy rynek i branżę usług beauty. Dzięki temu znamy najnowsze trendy oraz odkrycia. To sprawia, że nasza oferta regularnie podąża za zmianami, za którymi stoją bezpośrednio nasi Klienci. To właśnie ich potrzeby są dla nas najważniejszym motorem, który pobudza nas do nieustannego rozwoju.

W Pure Esthetic oferujemy zabiegi i produkty o renomowanej reputacji na świecie i w kraju. Przy ich wyborze kierujemy się zawsze tymi samymi zasadami, tj.:

  • bezpieczeństwo
  • skuteczność
  • trwałość

Gwarantem tych zasad jest Lekarz med. Tatsiana Radashkevich

„Jako lekarz medycyny mam świadomość, jak ważne w pracy kosmetologa jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, precyzja oraz uważność – i tymi zasadami kieruję się w kontakcie z Klientem. Zależy mi, by każdy czuł się traktowany indywidualnie, z dbałością o konkretne potrzeby oraz oczekiwania, a przy tym po prostu dobrze – by każda wizyta była przyjemnością.

Jestem przekonana, że najlepsze i najtrwalsze rezultaty jesteśmy w stanie osiągnąć przy zastosowaniu holistycznego podejścia w każdej terapii, ponieważ przyczyną problemów skórnych często są inne dolegliwości. Stąd nacisk na indywidualne podejście, by w oparciu o obszerny wywiad, móc zaproponować odpowiednie metody postępowania.

Kosmetologia jest dziedziną, w której realizuję swoją wiedzę medyczną i miłość do piękna. Jest także dziedziną wymagającą, dlatego dbam nie tylko o najwyższą jakość wykonywanych przeze mnie usług, ale też stosowanych produktów. Z tego względu stosuję wyłącznie wyselekcjonowane rozwiązania renomowanych marek.”

a

CO OFERUJEMY

Opiekę profesjonalisty

Indywidualne i holistyczne podejście

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Skuteczność zabiegów

Naszą ofertę kierujemy również do firm działających na rynku wrocławskim i w jego okolicach. Poprzez wykupienie eleganckich zaproszeń na usługi w naszym salonie mogą Państwo wykorzystać je jako system nagród dla pracowników lub jako gratyfikację dla partnerów handlowych.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Salon Pure Esthetic specjalizuje się w kosmetologii dermoestetycznej. Koncept salonu obejmuje innowacyjne, zaawansowane technologie wykorzystywane w wyspecjalizowanych zabiegach kosmetologicznych. Ten wybór sprawia, że efekty pozabiegowe widoczne są w szybkim czasie. Oferta zabiegów uzupełniona jest wysokiej jakości kosmetykami do pielęgnacji w domu. Ich stosowanie zapewnia wzmocnienie samych zabiegów, wydłużając ich efekty.

Współpracujemy między innymi z Mesoestetic czy ZO Skin Health – renomowanymi markami oferującymi najwyższej jakości dermokosmetyki do zabiegów profesjonalnych.