O nas RU

Jestem lekarzem medycyny z Białorusi. Podczas mojego życia zawodowego uświadomiłam sobie jak ważne jest bezpieczeństwo i dokładność podczas pracy z ciałem człowieka. I to jest moją jedną z najważniejszych zasad podczas wykonywania zabiegów. Drugą – tylko indywidualne podejście i… dobry nastrój. Kosmetologia to dla mnie świetna możliwość połączenia mojej wiedzy medycznej i miłości do piękna. Stawiam przy tym na najwyższą jakość zarówno wykonywanych przeze mnie usług, jak i stosowanych do nich produktów. Z tego względu stosuję kosmetyki z najwyższej półki, renomowanych marek.

Poza tym jestem pewna, że najlepsze i trwałe rezultaty można uzyskać tylko z przy użyciu holistycznego podejścia do jakichkolwiek problemów organizmu. Jako lekarz wiem, że problemy skórne często nie mają swojego źródła w samej skórze, dlatego zawsze staram się podchodzić indywidualnie do każdego klienta, żeby we właściwy sposób zaadresować jego problemy.

a

DLA KOGO JEST TEN SALON

Dla osób które szukają indywidualnego podejścia

Dla tych, kto docenia jakość usług i stosowanych materiałów

Dla tych, dla kogo ważne jest bezpieczeństwo podczas zabiegów

Dla osób kochających piękno

a

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy młodzi, pełni sil i idei osoby, które nie pracują w salonie, ale tworzą piękno na codzień w różnych postaciach. Ciągle rozwijamy się, aby oferować naszym klientom tylko najskuteczniejsze, najnowsze zabiegi wysokiej jakości. Przykładamy uwagę do każdej potrzeby naszych klientów. W naszym przestronnym, przytulnym, nowoczesnym salonie każdy poczuje siebie?

CO OFERUJEMY

Profesjonalne podejście

Praca z użyciem kosmetyków klasy premium

Komfortowe i bezpieczne warunki wykonania zabiegów

Indywidualne i holistyczne podejście do każdego

Przyjemną i życzliwą atmosferę w naszym salonie

Bonusy dla stałych klientów oraz karty lojalnościowe

Dni piękności w salonie oraz eventy tematyczne

Możliwość zakupu ekskluzywnych kosmetyków do domowej pielęgnacji