W jaki sposób Dermapen stymuluje skórę do odnowy?

W jaki sposób Dermapen stymuluje skórę do odnowy?

Zapraszamy na zabiegi dermapen we Wrocławiu. Ale czym dokładnie jest dermapen i jak stymuluje skórę do odnowy? Mezoterapia mikroigłowa (Dermapen) pozwala na dostarczenie bezpośrednio do skóry substancji aktywnych bez konieczności pojedynczych nakłuć grubszą igłą. Dzięki temu po zabiegu nie występują długotrwałe skutki uboczne w postaci siniaków czy obrzęków, jak w przypadku tradycyjnej mezoterapii. Zaczerwienienie i obrzęk ustępują znacznie szybciej niż w klasycznej mezoterapii, a zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Długość igieł stosowanych podczas zabiegu można regulować. Efekty po zabiegach Dermapenem są spektakularne: poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek, redukcja przebarwień, rewitalizacja, odmłodzenie, ujędrnienie, zagęszczenie skóry, wygładzenie blizn potrądzikowych, zwężenie porów skóry.

W JAKI SPOSÓB DERMAPEN™ STYMULUJE SKÓRĘ DO ODNOWY?

  • DERMAPEN™ stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze.
  • DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów.
  • Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.
  • Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.
  • stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
  • stymulacja fibroblastów
  • poprawa gęstości i elastyczności skóry
  • poprawa odżywienia skóry

Beauty Queen – kosmetyczka Wrocław – zapraszamy do kontaktu!

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w gabinecie kosmetycznym Beauty Queen był czasem przyjemności i relaksu, a każdy Klient wychodził od nas zadowolony z efektów naszej pracy. Zapraszamy do rezerwacji terminów w zakładce kontakt. Beauty Queen, ul. Przyjaźni 20 53-030 Wrocław, T: +48 533 666 433, E: salon@beautyqueen.com.pl