Pielęgnacja twarzy zimą – 3 porady

Pielęgnacja twarzy zimą – 3 porady

W zimie, skóra twarzy wymaga naszej szczególnej uwagi. W trosce o jej kondycję (i tym samym o atrakcyjny wygląd) warto zadbać o odpowiednią pielęgnację ma miarę potrzeb. Salon kosmetyczny Beauty Queen, Wrocław wie jak pomóc. Niezależnie od wieku i płci, twarz o tej porze roku potrzebuje przede wszystkim:

  • nawilżenia,
  • regeneracji,
  • odżywienia (w tym – dotlenienia).

Pielęgnacja twarzy zimą – 3 porady

1. Nawilżenie

Bez względu na typ cery, odwodnionej skórze pomoże zabieg silnie nawadniający. Już po pierwszej półtoragodzinnej sesji zauważymy znaczącą poprawę kondycji skóry. Połączenie specjalistycznych technik masażu z innowacyjnymi preparatami aktywnymi powoduje maksymalne nawodnienie nawet najgłębszych warstw skóry. Dodatkową korzyścią zabiegu jest widoczny efekt odmłodzenia.

2. Regeneracja

Niedostateczne nawodnienie komórek skóry ściśle wiąże się z koniecznością odbudowy warstwy hydrolipidowej. Doskonale sprawdzi się w tym przypadku regenerujący zabieg. Sucha i odwodniona skóra staje się elastyczna, nawilżona i zabezpieczona.

3. Odżywienie

Polecamy zabieg oparty na dobroczynnych właściwościach alg morskich. Ma on za zadanie przede wszystkim odżywić skórę, aby nabrała blasku i witalności. Uczuciu niezrównanego komfortu po zabiegu towarzyszy aksamitnie gładka skóra. Twarz wygląda na wypoczętą i promienną. Dodatkowe korzyści regeneracyjne i głębokie nawilżenie czynią ten zabieg kompleksową kuracją pielęgnacyjną, idealną w sezonie jesienno-zimowym.