Zabiegi antycellulitowe Wrocław

Zabiegi antycellulitowe Wrocław

Cellulit znany jest dobrze większości kobiet na całym świecie. Może pojawić się na skórze nie tylko tych pań, które walczą z drobną nadwagą czy poważną otyłością, ale też stosunkowo szczupłych kobiet, które przykładają na co dzień wiele uwagi do stosowania zbilansowanej diety oraz częstej aktywności fizycznej. Jest to taki mankament urody, którego ciężko jest się pozbyć przy pomocy samych ćwiczeń i diety – zdecydowanie lepiej działają na niego specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Poznaj skuteczne zabiegi antycellulitowe Wrocław!

Skuteczna redukcja cellulitu – zabiegi antycellulitowe Wrocław

Współcześnie mamy do czynienia z szerokim wyborem różnorodnych zabiegów, mających na celu wyraźną redukcję cellulitu. Do najpopularniejszych zabiegów należą: karboksyterapia, w której wykorzystuje się dwutlenek węgla do walki z uporczywym cellulitem, masaże antycellulitowe, laseroterapia, jak również zabiegi wykorzystujące działanie fal ultradźwiękowych, które nie tylko likwidują cellulit, ale też walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała. Zabiegi na cellulit wykonuje się zazwyczaj na powierzchni ud oraz pośladków, jednak wybrane metody można stosować również na brzuchu czy ramionach.

Zabiegi antycellulitowe:

  • Dermomasaż – masaż ten często nazywany jest lipomasażem. To niezwykle skuteczny masaż, efektów możemy spodziewać się już po pierwszym zabiegu. Pozwala na pobudzenie lokalnego mikrokrążenia, likwidację cellulitu i obrzęków, zmniejszenie obwodów ciała, ujędrnienie skóry, usprawnienie metabolizmu, zmniejszenie retencji wody, eliminację toksyn, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Zobacz cennik.
  • Mezoterapia bezigłowa – to nowoczesny, bezinwazyjny system odmładzania skóry, który wykorzystuje Transdermalny System Terapeutyczny Czynny (TTS) – polegający na wprowadzeniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem sonoterapii (ultradźwięków) w połączeniu z impulsem elektrycznym (elektroporacji). Zabieg pozwala na poprawę kondycji skóry, jej odmłodzenie, redukcję zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień. Zobacz cennik.
  • Masaż bańką chińską – jest metodą, która opiera się na próżniowym zasysaniu skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Po nałożeniu olejków, specjalista przystawia bańkę do ciała i przyciska – wytwarza się podciśnienie i bańka przysysa się do skóry. Masaż ten działa niczym drenaż limfatyczny: poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Przyspiesza procesy spalania tkanki tłuszczowej i redukuje cellulit. Komórki są lepiej odżywione, na skutek zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Poprawia się krążenie i działanie układu limfatycznego, zmniejszają się obrzęki. Zobacz cennik.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi antycellulitowe Wrocław?

Kosmetolodzy pracujący w naszym gabinecie polecają ten zabieg przede wszystkim tym osobom, które chcą pozbyć się cellulitu i wymodelować sylwetkę w sposób komfortowy, skuteczny i bezbolesny. Najczęściej z zabiegów antycellulitowych korzystają panie, które chcą zmniejszyć obwód ud, pasa, bioder czy ramion lub zwalczyć tkankę tłuszczową mieszcząca się w okolicy kolan.

Beauty Queen – salon urody Wrocław – zapraszamy do kontaktu!

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w gabinecie kosmetycznym Beauty Queen był czasem przyjemności i relaksu, a każdy Klient wychodził od nas zadowolony z efektów naszej pracy. Zapraszamy do rezerwacji terminów w zakładce kontakt. Beauty Queen, ul. Przyjaźni 20 53-030 Wrocław, T: +48 533 666 433, E: salon@beautyqueen.com.pl